Emrat e Fituesve te LLOTARISE AMERIKANE 2007 - 2008 ...! - 0

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Emrat e Fituesve te LLOTARISE AMERIKANE 2007 - 2008 ...! - 0

Mesazh nga webmaster prej Sat May 26, 2007 6:50 am

DT. 27 PRILL 2007.

TIRANE
Mirdash Keci Rr. ”Qemal Stafa” N.216 Tiranë
Marjeta Konomi Rr. ”A.frasheri” P.9 Sh.2.ap.20
Adrinal Xhaferraj & N Prifti Rr.”.ishmi”,P.13 Ap.18
Bertold Jahaj Rr.”S Delvina” P.9 Shk.1 Ap.6
Ulvie Plaku Rr.”M.grameno, Sheshi I Ri Nr.18
Mirela Quka Rr.”A Lenja” Tirane
Majlinda Gjoka Rr.”D.bosko, Sh.privat P.326
Suzana Ballka Dhe A Ballka Rr.kavajes P.71 Sh.1 Ap.21
Artan Xhaferraj Rr.m Muca Nr.37
Nazmi Hoxha, Galeria Kombetare E Arteve Bul Deshmoret E Kombit
Mimoza Q. Peqini Gjevari, Rr”A.vokshi,P.33.2 Ap.15 Tirane
Fehm Gecaj Rr “Mihal Grameno”.Pll.1, sh.1, ap.16. Tiranë
Ilir Gjini Mustafa & Astrit Gjonpalaj. Rr.”S. Frashëri”,P.Vega Sh 2 Tiranë.
Kimet Hasa & Petrit Reshla . Rr. Fushë Preili Paskuqan Babruu. Tiranë.
Bledi Biraj & Agim Biraj. Rr. P. Shallvare Sh 4. Ap. 44 Tiranë
Kanan Hysi Rr. “P. Dardha”, P. 40, Sh. 2, Ap. 23 Tiranë
Tonin Lela Rr “Th. Ziko”, P. 653, sh. 1 ap. 20 Tiranë
Artur Dardha Rr. “M. Peza”, p. 200, sh.2, Ap. Tiranë
Luçiana Ahmeti, Rr. “Sadik Petrela”, Porcelan. Tiranë
Vigan Auxhi Rr. “R. Xhajko, Ap.91 p.61/4 lagjia 4. Tiranë
Majlinda Hafezi, P. 575/3 sh.1, ap.10 Tiranë
Fitnete Lagji, rr. “K. Gega”. P.1, shk 1.ap 15
Natasha Meci Poradeci, Kombinat Tiranë
Elda Ashiku, bulevardi “Bajram Curri”, P.21 Sh.42, ap.9 Tiranë
Erti Nikolla, Rr. “Kavajës” , P. 207, Sh.6 Ap.42 Tiranë
Përparim Bici, Rr. “Jordan Misja” njësia 4 lagjia 9 Tiranë
Eljano Kalemi Rr. “Ismail Zemali”, P.2K Tiranë
Bektash Tuda Rr “Kongresi i Përmetit, Ish Shkolla e Partisë Laprakë, Tiranë.
Ermira Alfred Take Rr “Siri Kodra” P. 59, Shk.2 Ap. 16 Tiranë
Fahri Toska Rr “5 Maji” Pallati i Ri përballë NISH Kimikes, Tiranë
Elmah Taraj Rr. “Margarita Tutulani” P.6 Ap.7 Tiranë
Festime Prensi, Rr. Aleksandër Mojsiu, P. 66, shk.11 Tiranë
Ramir Koliçi Rr. “M. Gjollesha”. P. 62/2.18 Tiranë.
Pashke Dushaj. Kodra e Kuqe. 0682922071 Babrru. Tiranë
Alhana Vrapi, Rr. “M. Tutulani” nr.7 Tiranë
Rozeta Gjyli Rr. “Durrsit”, P. Haëai, Tiranë.
Gleda Qirja Rr. “M. Grameno”, p.62, shk.2, ap.23 Tiranë
Arben Dauti Rr. “Q. Stafa”, P. 208/2 A.3 Tiranë
Fotir Cocoli Rr. “Konferenca e Pezës” ish magazinë e Ësk-ut. Tiranë
Arjan Agolli, Rr. “Dibrës” P.330, Sh.3 Ap.16 Tiranë
Flutura Cenaj & Cela Sulejman Rr. “Ali Demi” 216. Sh.1, Ap.2 Tiranë
Alfons Llasa Rr. “S Zarba, 228 Tiranë
Ludmilla Papa Rr.”M. Gjollesha” Bul “V. Shanto” P.10,ap.14 Tiranë
Nazine Ckerezi Ministria Mbrojtjes Tiranë
Nevina Hidri, Dobresh, Komuna Berzhit Tiranë
Enida Balca Rr. “Buda”, nr.8 Tiranë
Arjan zhllimo Bregu i Lumit 0682730745. Tiranë.
Albert Beba Rr. “B. Galemi, Shkolla Fenix, l.8 Tiranë
Bora Gjokaj Rr. “Dibrës” p.525 Shk.2 Ap.7. Tiranë
Etleva Goxhaj Rr. “D.Hima” nr.11, Kull Ada. P.O.B.X 2995
Arila Ylli Gjoka Rr. “M. Gjollesha”, P. 67/1, Shk.2 Ap.9 Tiranë
Abdyrrahman Gjana Rr. “M. Gjollesha” p.69. Sh.4, Ap.30. Tiranë
Ibrahim Kaja Rruga “Karl Gega” Nr.13, Minimarket “Xheni”
Petrit Garri Rruga “Grigor Heba”, Pall. 13, Shk.1, Ap.1
Lulieta Hogu, Rruga “Qemal Stafa”, Pall. 11, Shk.3, ap.28
Agron Cecaj Rruga “Don Bosko” Pall. Mak . shk. B-5, Ap.18.
Gëzim sheme Canaj rruga “Gani Domi” Pall. 4, shk.5, ap.73, Lagjia 1
Suela Sami ela, Rruga “Dum Alla” nr.505
Amela Bejleri Rruga “Aleksandër Moisiu” Pall. 66, Shk.12, Ap.5
Suzana Fusia Rruga “Gani Domi” Pall. 1, Shk.1, Ap.1
Armand Kapurova & N. Prifti, Rruga “Shyqyri Ishmi, Pall. 43, ap.13
Arban Shala Rruga “Teli Ndini”, Ap.1
Edit Ura Rruga “MIhal Grameno” Pall. 12, Shk.2, Ap. 22
Agim Rexhepi, Rruga “Aleksandër Moisiu” Pall. 18/6 Ap.1
Tasim Sejko Rruga “Muhamet Gjollesha” Pall. 59, shk.3
Kreshnik Marku Rruga “Todi Shkurti” Shk.4, Ap.12
Entela Kokona” Rruga “Myslym Shyri” Pall. 8, shk.2, ap.1
Ermir Aldervishi Rruga “Mustafa Lleshi” Pall.3, shk.3
Sabri Bilbili Rr. “I. Bazhiqi”. Nr.79/1
Gentian Dushku Qyteti Studenti God 18.Dhoma 10.
Jonida Xhaferri Rr. “H. Cenoymeri” nr.17
Laura Gegprifti Rr. “Don Bosko” Kulla 7 kat 8/9
Arbri Hiqmet Hoxha Rr. “A. Frashëri” P.3, Ap.8
Marin Janco K.p. 1703
Andrea Pano, Rr.”P.dardha”.p.6.ap.11, Laprake
Ervin Todi Mile, Rr.”Q.stafa”,
Shyqyri Xhiheri,Rr”Bardhyli”,P.5, Shk.3, Ap.14
Jeta Parllaku, Rr.”F.shiroka”,P.1,Sh.2,Ap.5
Marte Doda,Rr.”Don Bosko”,Kull.”Haëai”,P.6.ap.3/5
Eduart Vishkurti,L.11, Bregu I Lumit
Lulzim Gani Metani Sauk
Eleonora Gegvata, Rr.”Elbanasit”, “Tre Vëllezërit Kondi”
Dashuri Këllezi & Fatmir Këllezi, Rr.”S.petrela”,Kodra E Priftit
Dhimitër Nini Shati,Rr.”K.parisit”
Artemida Ramadan Vridhaj, Rr.”Durërzit,P.224,Ap.8
Gentian Aga Vishaj, Vaqarr
Klodian Dautaj, Rr.”5 Maji”, P.3,Sjk.1,Ap.1
Marjana Rrexhepi, Rr.”A.mojsiu”,P.18/6,Ap.1
Manjola Tozlluku,Rr.”A.sinani”,P.40/1,Ap.5
Florinda Xheka, Rr.”G.heba”,P.13,
Xhane Bardhi,L.4, Kamëz
Albana Aliaj,Rr.”S.nivica”,P.14,Sh.1,Ap.2
Suzana Xhabafti & Suzana Pupe, Rr.”A.demi”,P.255,Shk.3,Ap.32
Iresi Dari,Rr.”Barikadave”,P.129,Sh.1,Ap.5
Albana Laknori, Fusha E Aviacionit, Godina 10
Natasha Vangjel Kamberi,Rr.”K.lushnjes”,P.35,Shk.3,Ap.30
Ervin Zahaj,Rr.”S.delvina”,L.”V.shanto”,P.9,Shk.1.ap.6
Kastriot Muharremi,Rr.”A.kasemi”,P.1/1.sh.3,Ap.24

Gjirokastër
Armand Pasha & Arjan Liku Lagjia 18 Shtatori
Illement Veizaj & Arjan Ligu L.18 Shkurti
Leonene Rexhaj & Arhan Ligu. lagj 18 shtatori


Krujë
Ani Beraj L. Varosh P.68, shk.2
Liria Meta: Nikel
Skender Blushi L.4 Pengilej


Elbasan
Marja Bebei L. Shenkoll Rr. Th. Llafeli
Drita Qosja Lagjia Haxhias P. 588/1 nr.14
Artur Kociaj Lagjia Erf Rr. V. Xhuavani nr.3
Drita Taromani L. Partizani P.650
Ledia Veshi “L. Gurakuqi”, P.54, H.C. Ap.2
Mehmet Gurra .l”Partizani” ,Nr 11
Elidon Xhani L.”Haxhias”, P.645/5,H/B, Ap.13
Bujar Musta , Gjykata E Rrethit Gjyqësor, L”5 Maji”
Veli Tosku L.skenderbej, Autostrada Pranë Kalçetos

Gramsh
Lorenc Papri Ceruj
Valbona Bita Blloku nr.5
Adelina Zajmi L. Holta P.52

Ersek
Donika Dilo. Blloku nr.1 Kolonjë
Lindita Hoxha Fshati Miras
Teuta Telo blloku n.3

Fier
Gentian Todi & Thamo Grecalli, Komuna Qendër.
Enkelejda Plepi, L.16 Prilli Rr. “J. Cakrani” P.2, Ap.1
Irma Bajram Agushi, L.28, Marsi Patos
Ervin Sabri Hasa, L. K. Pezeza. Rr. J. Xaxa P.145
Miljana Tasi Profka, Fshati Marinëz Komuna Kuman
Fatmir Harizaj, Rruga “Tasi Dema” Lagjia 1 Maji
Olsi Verxhin Lino, Rruga “Todi Shkurti” Lagjia 15 Tetori Nr.9
Rudina Miti Fico, Rruga “Semanit” Lagjia Apollonia
Teuta Hajdari & Neki Hajdari, Rruga “Ramiz Aranitasi” Lagjia Kastrioti
Fredi Proko, Lagjia Mbrostar Nr.24
Pranvera Xhaferr Iliazi, Lagjia 11 Janari, Pall.13
Florent Bari Dervishi, Rruga “Mujo Ulqinaku” Pall.15, Lagjia 15 Tetori
Artur Oreshkovi, Rruga “Th. Kopaçe” Posta Fier Lagjia 8 Shkurti
Çiljeta Mikail Sulo, Rruga “Tomorr Dizdari” Parafabrikat 5 Lagjia “Liri Gero”
Mikel Miti Naço
Adriano Mina Sinani, Lagjia “Liri” Rr. “J. Xoxa” P. 122
Etfiqi Skënder Gjini / Metjan Rustemi, L. 1 Maji Rr. P. Filka nr.24\Altina Ramiz Isufaj L. 15 Tetori” Tek Sigurimet Shoqërore
Pellumb Nishat Aliaj ,L. 1 Maji Rr. A. Culi
Fatbardha Sabri Saliaj, L. Kryengritja e Fierit Rr. Dinjo Kafenja P.15 Fier
Vasillaq Thoma Mife ,L. 15 Tetor, Rr. X. Ardani, P.1 Fier
Roberta Pilo Shyte, L. Shesh i Madh. Fier
Shpresa Ali Shehu, L. 16 Prilli Rr. “S. Kala, pranë Stadiumit”
Silvana Muharremi, L.8 Shkurti Rr. “Th. Kopoçe” p.115/1 Fier
Adriana Miti Nuraj, L.15 Tetori Rr. “T. Shkurti”
Eriselda Seneu, L. Apollonia Rr. “Mustaj, Shpia 17 Fier.
Luftav Isa Nurka, L.”Kryengritja e Fierit” Rr. R. Aranitasi, Ap.149, Sh.4
Ylber Myftar Becolli, Posta Fier,lagj.”8 Shkurti”, Bllokuu i pjeshkave 3. P.
Nikoll Pali Profka Rr. M/Agolli
Mervhert Brahim Ymeraj L”Afrimi I Ri”
Dhimitraq Nikolle Naka, L”Kastrioti I Ri”,Rr. “N.aliu”
Enkelejd Prift, Lgj”” 1maj”, Rr.”J.bakalli”,P.m.p.8
Gentian Miti Profka, Lagj.”29 Nentori”, Rr.”D.hekali”,P.39
Mirka Abedin Daria,Lagj.”8 Shkurti”,Rr.”Th. Kopaçe”, P.12
Lushnje
Ofsian Karjani & N. Karjani L.K. Qystri
Afrim Loci P.20. L.Kongresi
Enualada Zerdella L.”S. Libohova”, P.94
Arjola Manohosa Me Qera L. “S.Libohova”
Ergent Meco & Engjell Meca L. Çlirim P.10
Blerina Rustem Qosja Raiffaisen Bank Branch
Juxhin Fadil Haxhi, Lagj.”Gafurr Muço”, P.208
Liza Tashi& Llamber Tashi, L.1 Divjakë
Llambri Liko, L.”G.muço”
Matilda Kurti& Beshir Kurti, L.”G.muço”, P.6/H

Berat
Luljeta Musa Karaj L.J.Vraka
Shpëtim Qerim Caushaj Uznovë Berat
Valbona Valter Plaku & Valter Plaku L.Kushtrimi P.268 Sh.1, A.4 Berat
Silvana Flamur Lloka L. JaniVrusha P.21 Ap.20 Berat
Sonila Vangjel Bitri . L. Dëshmorët e Kombit P. Konuda Shk.2 Berat
Anesti Todi Lloceli L. Barridada P.27 ap.5 Berat
Vexhi Sherif Macaka Lagjia “Donika Kastrioti”
Mario Haki Veleshnja Lagjia “30 Vjetori”
Kreshnik Bedri ToskaRemanis Velabisht
Eglantina Ylvi Merdani Lagjia “Çlirim”
Albert Llukan Monka L.”10 Korriku”
Natasha Lefter Vasilia, L.”30 Vjetori”
Xhemal Adem Hima Deshnik
Basmije Tajar Arapi, Rr.”P.lulo”, Lgj.”28 Nentori”
Nertila Nova, Lagj.” 30 Vjetori” Pll.73, Shk.1,Ap.6.
Ura Vajgurore
Marjeta Tahir Ziu L. “4 Shtatori”
Pogradec
Artur Kllamollari L. 1 Zona Industriale
Blerina Xhenga L. 4 Kala
Olsi Agolli L. 3, Rr. K. Karafili
Edison MusoLlari L.2 Rr. “Unaza e Re” Pogradec
Servet Rapce L. 5, Rr. “C. Mane” Pogradec”
Ornela Cela L.1 Rr. “R. Lollaku” Pogradec
Kristina Todalli L.3 Rr. “K. Karafili” Pogradec
Elona Hafizllari Verdove Pogradec
Sokol Lushllari Lir Pogradec
Sokol Mançellari L.4 R. “G. Honcani” Pogradec
Andon Shkurti Rruga “Naim Frsashëri” Lagjia 13
Brikena Mingo Rruga “Industriale” Lagjia 1
Bashkim Mukollari Rruga “IslamDani” Nr.191, Lagjia 5
Julian Pera Memlisht
Kasem Agastra Rr. “10 Dëshmorët e Pojskës”
Edri Luan Ismail L.4 Rr. “Ceta e Mokrrës”
Besime Brahaj Piskupat
Elvira Tasha Bucinas
Nardi Abeshi Lagjia 2, Rr. Rinia
Nersila Rustemi Geshtenjas
Perparim Seitllari, Memelisht
Arjan Kokoneshi, Lagj.5, Rr””K.karafili”.p.50
Flutur Dervishllari, Rr.”Korçës”,Lagj.1, Shtepi Private
Erjon Osmanaj, Lagj.4,”Kala”, P. I Spitalit
Neritan Boçi, Lagj.2 ,Rr”Rinia”
Stefan Bardha, Grabovicë
Manjola Begollari, P.196,L.4,Rr.”Ceta E Mokes”
Erjon Llazi, Rr.”G.butka”,P..64,L.2
Renato Spirollari, Rr.”Rinia”, L.2,P.148
Luan Seitllari Geshtenjas
Erjon Kerthi, L.3.rr””N.frasheri”
Armonda Çollaku, Rr.”R.çollaku:,L.2.p.56
Vangjole Como, Rr.”L.como”,L.4
Reimonda Spirollari, L.1, Rr.”R.çolaku”, Tek Kisha, P.i Shyqos


Vlorë
Mirela Mystehali Derraj & Losmer Haxhiu P.595 Vlorë
Pandeli Duni & Gjergji Spaho L. “O. Haxhiu” Rr. “Demokracia” Nr.1063 Vlorë
Eliona Sheraj Rr. “Demokracia” P.1282, Shk.8 Ap.50 Vlorë
Altin Selman Skendo Rruga “Ismet Çakerri” Nr.62
Blerta Haxhiaj Rruga “P. Leskaj” Lagjia Pavarësia
Dorjan Thoma Hudhra / Posta Fier Poro Vlorë
Save Spiropali, L.”I.boletini”,Rr.”S.zotaj”
Liljana Muço,L.”Pavarsia, Rr.vlore Skele


Lezhë
Kujtim Stali Ndaoj L. Beslidhja
Fran Dode Kala L. Spitalit
Bernardin Turkja Shtëpia E Turkajve Shën Koll
Landi Prek Markaj Gocaj Balldren
Rajmond Pali, Koder Marlekaj
Mrike Gjoka, Shengjin
Lek Pjetri, Fshati Rrile, Kom.shenkoll

Përrenjas
Ingert Samedin Llosa L.2 P.52
Illodian Polisi L.1, P.12
Viktor Balla


Patos
Agush Hasan Hoda L.29 Marsi
Ervin Fiqiri Darraj Lagjia “1 Maji”
Endri Elmaz Shperdheja Grizë Lenginas
Entela Agim Lamaj l.”1 maji”,rr.”k.Marku”

DEVOLL
Sonila Kope, Tren
Eda Avdi Sina, Miras
Erigerti Danglli
Danjel Niko Zeka, Bilisht
Arben Sotir Malolli, Bilisht
Lindita Hoxha, Miras
Albana Kastriot Duci, Kapshticë

Kavajë
Elvira Koci Saliasi L.2 Sallbeg
Diana Gugashi lagj.2


Diber
Gazmir Zeneli.Bllacë Shupenzë
Peqin
Nexhan Cokja L. Cezme


KORÇË
Viran Lera, lagj. 12, rr. “V.Tromara”, nr.60, Korçë
Bruno Cino, lagj. 8, rr. “7 Shkurti”, nr.13, Korçë
Lojala Malallari, lagj. 9, rr. “Gj. Kastrioti”, pll.3, shka.11, Korçë
Ilir Ngjela, lagj. 18, rr. “P.Shomo”, pll. 1 A/9, Korçë
Gjergj Polena, lagj. 1, rr. “J. Duro”, nr.11, Korçë
Bledar Dervishi, Mborje, Korçë
Evelina Licenji, lagj. 7, rr. “S.Coli”, nr.10, Korçë
Julian Floriri, lagj. 11, rr. “P.Rexhepi”, nr.29, Korçë
Qazim Pinderi, lagj. 4, rr. “K.Tupo”, pll. 47, Korçë
Gani Jani, lagj. 16, rr. “V.Eftimiu”, pll.52, Korçë
Migena Pane, lagj. 5, rr. “Rr.Telhaj”, pll.11/13, Korçë
Mariglen Pandi Leka, Kreshpanj, Korçë
Olsa Sotir, Rëmbec, Korçë
mariglen Mullaj, lagj. 17, rr. “M.Afezolli”, Korçë
Fatos Cenolli, lagj. 15, rr. “K.Drenova”, pll.30/4, Korçë
Gerta Dhimitri, Goskozë, Korçë
Eriselda Alfred Braho, lagj.2, rr. “P.Cale”, nr.24, Korçë
Ranela Reshat Zeqo, lagj. 7, rr. “A.Koprencka”, nr.21, Korçë
Rozeta Taipllari&venedik taipllari, lozhan
Enis Pema, lagj. 9, rr. “K.Grego”,p..10/5
Josif Qako, lagj. 18, rr. “P.Shamo”, pll.21,ap.10, Korçë
Agim Dushi, lagj. 6, rr. “28 Nëntori”, nr. 10, Korçë
Shkëlqim Maliq, lagj. 15, rr. “K.Drenova”, pll.33, h.15, Korçë
Erjon Fasho, Kakac
Nurie Etem Shaholli, Voskopojë
Ilia Agolli, Lumalas
Nesti Thomaq Kinolli, lagj. 16, rr. “R.Telhaj”, pll.8, h.14, Korçë
Kostiko Deko, blloku 1, Maliq
Albana Taqo Damo, Liqenas
Flora Pëllumbi, lagj.4, rr. “S.Shkurti”
Shqiponja Shkëmbi, lagj.6, rr.”B.Kadia” nr.17
Gjergji Koruni, lagj.9, rr”M.Kostani”,pall5, ap.3
Mimoza Thoma Dhëmbi, rr.”S.Shkurti”, blloku i Qelqit
Klarita Qyli, Dishnicë
Stavri Pandeli, blloku i ri i sportit, lagj.10

KUÇOVË
Mirjana Sabri Dragoti, rr.”11 Shkurti”
Mirjeta Kasem Teneqexhiu, lagj.”Ll.Prifti”

DURRËS
Bledar Tasho rr.”K.Kazanxhi”, lgj.12, pll.6/4, shk.1
Sonila Demir Zajmi, lagj.9, rr.”A.Goga”,nr.155
Viola Çopani, lagj.7,rr.”P.Foto”, shtëpia, nr.12
Artur Muka, lagj.18, rr”A.Goga”,p.999
Paulin Kavaja, lagj.11, Rruga e Dëshmorëve, p.259, ap.3
Rakip Veshi, Xhafzotaj, Barbullush

MALIQ
Vasilika Kocllari, blloku nr.2, Maliq

SHKODËR
Rodolf Gjushi, Dajç, Bregu i Bunës
Rudina Alikokaj, lagj.”A.Haxhija”,rr. “M.Ulqinaku”,pll.11
Merxhan Qerimaj, lagj.”V.Shanto”, rr.”13 Dhjetori”
Fitnete Celepija, lagj.”A.Haxhija”, rr. “S.Golemi”

KUKËS Ilirjana Duraku&Gazmend duraku l.6.pll.68, shk.1,ap.1
Ermira Tusha, lgj.6, pll.8, shk.2, ap.5

PESHKOPI
Dali Kamberi Zimur Tomin
Altin Tomçini lagj.”Gj.Doçi”

BALLSH
Merjeme Nazeraj, lagj.”8 Shkurti”

LIBRAZHD
Shkëlqim Roci, Hotolisht

BAJRAM CURRI
Din Hysenukaj, lagj.”Dardania”
avatar
webmaster
Admin

Numri i postimeve : 5
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Fituesve.

Mesazh nga eDi_@ prej Sat May 26, 2007 10:20 pm

Po Emri im ku eshte?
se edhe une jam fitues .
avatar
eDi_@

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 29
Localisation : West London
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anëtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi